Greek Fairy Tail Role Playing Game
 
HomeΣημαντικαSearchLatest imagesRegisterLog in(τελος) Μια στάσι εδώ    Post_r10
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 17 on Mon Aug 11, 2014 8:01 pm

Share
 

 (τελος) Μια στάσι εδώ

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
sader1010
sader1010

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : sader
Gender : Male
Posts : 117
Join date : 2014-08-06

Character sheet
Ζωη:
(τελος) Μια στάσι εδώ    Left_bar_bleue500/500(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(τελος) Μια στάσι εδώ    Left_bar_bleue0/40(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty_bar_bleue  (0/40)

(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty
PostSubject: (τελος) Μια στάσι εδώ    (τελος) Μια στάσι εδώ    I_icon_minitimeFri Aug 15, 2014 8:49 pm

Μια στάσι εδώ





σήμερα ειχε σηκώσει αεράκι . το ταξίδι μας συνεχιζόταν η αμηχανία υπήρχε ακομα παρολο που ειχε πέραση μια μερα  ειχαμε κατασκήνωση   σε μια πεδιάδα  για  να ξεκουραστουμε  και να φαμε κατι  είχαμε στρώση  ενα τραπεζομαντιλο. απο πανο μας ενα  μεγάλο δεντρό που εκανα σκιά . τρώγαμε  κατι τοστακια που  ειχαμε παρι απο την πολι φεύγοντας  κανενας δεν μίλαγε  μονο  ο γατουλις χαμογελούσε  σαν χαζοχαρουμενο όλην τι ώρα . με εκνρβριζε  λιγο  αλλα  δεν με ενιαζε τοσο μια  ερώτηση περνουσε απο το μυαλό μου συνεχώς


Last edited by sader1010 on Sat Aug 16, 2014 8:40 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
sader1010
sader1010

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : sader
Gender : Male
Posts : 117
Join date : 2014-08-06

Character sheet
Ζωη:
(τελος) Μια στάσι εδώ    Left_bar_bleue500/500(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(τελος) Μια στάσι εδώ    Left_bar_bleue0/40(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty_bar_bleue  (0/40)

(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty
PostSubject: Re: (τελος) Μια στάσι εδώ    (τελος) Μια στάσι εδώ    I_icon_minitimeFri Aug 15, 2014 9:10 pm

πως και ειχε αποφασίσει να γυνή μαγισα της fairytail. μαλών λογο της μεγαλις φήμης που εχουμε ος συντεχνία να επεζε καπιο ρολο . αν εινια αυτος ο λογος πραγματικά λιπαμε μετα απο την εποχή τον μεγάλων πολεμιστών(μάγων) της fairy tail η μαγι έχουν χαλάσει για τα καλα πλεον σκεφτοντε μόνο το χρήμα και την εφκολι δύναμη .η άνθρωποι δεν πιστεύουν στην ύπαρξη τον δράκων η τον δεμένον λένε πος δεν υπάρχουν πια . ποσο λαθος εχουνε . εγω ο ιδίως ειμια μαρτυράς της ύπαρξις τους . τουλάχιστον για τους δαίμονες , για τι κατέστρεψαν ολοκληρωτικά το χόριο μου απο θαύμα επέζησα . βασικά οχι απο θαύμα ηταν ο πατερας μου που με έσωσε . απο βεβαία θάνατο
Back to top Go down
sader1010
sader1010

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : sader
Gender : Male
Posts : 117
Join date : 2014-08-06

Character sheet
Ζωη:
(τελος) Μια στάσι εδώ    Left_bar_bleue500/500(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(τελος) Μια στάσι εδώ    Left_bar_bleue0/40(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty_bar_bleue  (0/40)

(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty
PostSubject: Re: (τελος) Μια στάσι εδώ    (τελος) Μια στάσι εδώ    I_icon_minitimeFri Aug 15, 2014 9:37 pm

(λενα)
τον βλέπω σκεπτικό εδώ . εινια βυθισμένος στης σκεψις του δεν εχει φαΐ μπουκια τόση ώρα . αντίθετα ο ψαρι εχει κατασπάραξη το φαγιτο του και χαμογελαγε . μπορι  ολι  να  τον λενε χαζοχαρουμενω  αλλα κανενας δεν ξερή εγινε  και χαμογελάει  όλη την ώρα  βασικά  ηταν  τοσο παλια . ποσο χρονια εχουν περασιά ? αραγε   7 -8   απο τον φονο τον γονέων μου  .αυτο το γεγονος με εκανε αυτο που ειμια σήμερα . μολις σκοτώθηκαν η γονισμου η μεγάλη περιουσία που είχαμε την καταχρταστικαν η συγγενής  εμενα με  πετάξανε σε ενα  βρόμικο  ίδρυμα οταν  ήμουν 8 χρονον . στα 12  απέδρασα   και περιπλανο μουν στα  δασύ ενα  άγριο θηρίο μαχη ηταν  σκληρή για τα παιδικά μου ματακια   οταν τελιοσε
Back to top Go down
sader1010
sader1010

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : sader
Gender : Male
Posts : 117
Join date : 2014-08-06

Character sheet
Ζωη:
(τελος) Μια στάσι εδώ    Left_bar_bleue500/500(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(τελος) Μια στάσι εδώ    Left_bar_bleue0/40(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty_bar_bleue  (0/40)

(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty
PostSubject: Re: (τελος) Μια στάσι εδώ    (τελος) Μια στάσι εδώ    I_icon_minitimeFri Aug 15, 2014 9:56 pm

η μάχη  ο μεγάλος γατος γιρισε σε εμενα . εγω αρχισα να κλεο πιο δυνατα  ο  γατος πανκολιθικε  ξαφνικα  μια αντρική φωνή απο πίσω μου  μίλησε
ψάρι καλι δουλια γύρισα να δω ποιος  ηταν ενας ψήλος αντρας  με κιταζα φενοταν δινατος  εσκιψε  και  μου εδοσε  το παλτο του  εγω απο της κακουχίες δεν αντεξα και λιποθύμησα στα χεριά του  ξιπνισα σε ενα  δοματι  ολο μου το σομα  ηταν τυλιγμένο με  επιδεζμους .   ο ψιλος αντρα  κοιμόνταν στον καναπε .  σωτήρας μου  μετα απο εκινι  τιν ήμερα   η ζωη μου  εγινε καλύτερη .o ψιλος αντρας εγινε δασκαλος μου  και με διδαξε  τεχνικες παγου .παντα ζουσαμε απομονωμένη απο  ολον τον κοσμο  .
Back to top Go down
sader1010
sader1010

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : sader
Gender : Male
Posts : 117
Join date : 2014-08-06

Character sheet
Ζωη:
(τελος) Μια στάσι εδώ    Left_bar_bleue500/500(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(τελος) Μια στάσι εδώ    Left_bar_bleue0/40(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty_bar_bleue  (0/40)

(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty
PostSubject: Re: (τελος) Μια στάσι εδώ    (τελος) Μια στάσι εδώ    I_icon_minitimeSat Aug 16, 2014 12:21 pm

ζουσα ενα παραδισο  μέχρι που ενας τεραστιος μαυρος δρακος ήρθε και  επιτέθηκε  στο  μικρο μας σπιτι εμεις  εκει νι την ορα ήμασταν στο προαύλιο και καναπε προπόνηση  ειδαμε τον μεγαλοπρεπή δρακο να μας κιτα . ο δρακος αρχισε να βριχιτε   δυνατά  ειχα  τρομοκρατιθει  . ο δασκαλος μου  άμεσος    αρχισε να  τον κτιπα  με  οτι καλύτερο  ειχε .  σκονια απο  την μαγια παγου του ειχε σκορπισι παντου . αλλα  ο δρακος  ηταν αφικτος   . ο γατουλις  σταθικε διπλά στον δασκλαλο μου  
- λιπον  την θα κάνουμε αφέντη  ειπε ο γατουλις  ο δάσκαλος  με κιταξε , αναστεναξε 
- θα επενδισο στην επομενι γενια 
-τι ενοοις  ρώτησε  ο γατουλις με απορία
Back to top Go down
sader1010
sader1010

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : sader
Gender : Male
Posts : 117
Join date : 2014-08-06

Character sheet
Ζωη:
(τελος) Μια στάσι εδώ    Left_bar_bleue500/500(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(τελος) Μια στάσι εδώ    Left_bar_bleue0/40(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty_bar_bleue  (0/40)

(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty
PostSubject: Re: (τελος) Μια στάσι εδώ    (τελος) Μια στάσι εδώ    I_icon_minitimeSat Aug 16, 2014 12:21 pm

θα καθυστερήσω τον δραγο. εσύ  φύγε μαζί με τιν μικρούλα  και  προστάτεψε την , με την ζωη σου  ΤΩΡΑ ΦΎΓΕ ΓΡΙΡΟΡΑ !!!!!! ΔΕΝ ΕΧΕΙ  ΠΟΛΙ ΧΡΟΝΟ  ο γατουλις  με δακρυσμένα  τα ματια με άρπαξε  και αρχισε να τρεχι .  
ο δάσκαλος  μου  φώναξε μια πρόταση 
-ΨΑΡΙ ΜΙΝ  ΣΤΕΝΑΧΟΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΙ ~!!!!!
 ΚΡΥΦΤΉΚΑΜΕ  ΣΕ ΜΙΑ ΣΠΉΛΙΑ . ενας γιγαντεος θόρυβος  ακουστικέ  και μετά σιωπή  ο  γατολις   εκλεγεί  μαζι του  και  εγω  ξαφνικά σταματισε . μεταμορφοθικε  σε εναν μικρο χαριτομενο γατουλι  και αρχισε να γελαι   αμεσος μου ήρθε  και σε εμενα  ι ιδιαθεσει  για  να γελοσω μετα απο  εκινι την στηγι  ο γατος δεν σταματισε να χαμογελα  η να γελαει ακομα και στο άκυρο  . θα μπω στην fairy tail για τι το θελε ο δασκαλος μου .
Back to top Go down
sader1010
sader1010

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : sader
Gender : Male
Posts : 117
Join date : 2014-08-06

Character sheet
Ζωη:
(τελος) Μια στάσι εδώ    Left_bar_bleue500/500(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(τελος) Μια στάσι εδώ    Left_bar_bleue0/40(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty_bar_bleue  (0/40)

(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty
PostSubject: Re: (τελος) Μια στάσι εδώ    (τελος) Μια στάσι εδώ    I_icon_minitimeSat Aug 16, 2014 12:39 pm

κιταξα την  λενα ειχε χαθι στις σκεψις της  δεν με ενιαζε και τοσο  σηκώθηκα  και άρχισαν να ντεντονομε  . αρχισε να βραδιαζι  επρεπε να βουμε ενα περος να κιμιθουμε  το πιο κοντινο μερος ηταν  η  Bulsam Village  
-εεεε λενα ξύπνα πρεπι να  φύγουμε  η λενα  κουνισε λιγο το κεφαλιτιες    και σηκώθηκε 
-οκ ξερής που θα παμε  η θα χαθουμε αγαπητέ μου   (τελος) Μια στάσι εδώ    3045246715  . 
-φυσικά και ξερω  ανόητη  θα μηνούμε  στην  Bulsam Village     
-οοοοο  το ξερω αυτο το μερος  ειναι πανέμορφο  μονο  που  δεν  εχουμε λεφτα  για να παμε 
-μην ανήσυχης  θα πληρώσω  εγω  η λενα με κιταξε    και αρχισε να γελαι   
-εσυ θα πλιροσις  χαχαχαχχαχ  που  3 μερες που σε ξερο  δεν εχεις πλιροσι  τιποτα  ηταν πλεον σαφές πως ειχα βγαλει μια κακή φήμη   
-πάμε και θα δις ειπα  και ξεκίνησα να τρεχω  η  λενα  μαζεψε  ολα τα πραγματα και  ξεκινισε να τρεχι  και αυτι ξαφνικα  ενας λιγος μας επιτέθηκε
Back to top Go down
sader1010
sader1010

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : sader
Gender : Male
Posts : 117
Join date : 2014-08-06

Character sheet
Ζωη:
(τελος) Μια στάσι εδώ    Left_bar_bleue500/500(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(τελος) Μια στάσι εδώ    Left_bar_bleue0/40(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty_bar_bleue  (0/40)

(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty
PostSubject: Re: (τελος) Μια στάσι εδώ    (τελος) Μια στάσι εδώ    I_icon_minitimeSat Aug 16, 2014 3:06 pm

η λενα φώναξε μολις της επιτεθικε ο λικος . μολις ακουσα την τσιρίδα της ορμισα να την σοσο ο λικος την κοίταζε με επιμονή .ηταν τεραστιος με ενα γγρειζο τρίχωμα που σου εφερνε τρομο .επιασα τον λικο απο το κεφαλι και τον πεταξα σε ενα μεγαλο δεντρο ο λικος σηκώθηκε και μας κοίταζε μετα ψύχρα και ανέκφραστα ματια του ανοίξε στομα του και αρχισε να γριλιζι τα κοφτερα του δοντια ηταν έτυμα να μας κατασπαραξουν . ετοιμαζόμουν να χρισιμοπιεισο μαγια . τα χερια μου τιλικτικα στις μπλε φλογες και αρχισαν να τις εκτοξεφτα κατα πανο του ο λικο τρομαξε απο την φοτια και εφιγε μακρια γιρισα προς την λςνα που ηταν πισο μου
-εισε καλα μπορουμε να συνεχή σου με
Back to top Go down
sader1010
sader1010

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : sader
Gender : Male
Posts : 117
Join date : 2014-08-06

Character sheet
Ζωη:
(τελος) Μια στάσι εδώ    Left_bar_bleue500/500(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(τελος) Μια στάσι εδώ    Left_bar_bleue0/40(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty_bar_bleue  (0/40)

(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty
PostSubject: Re: (τελος) Μια στάσι εδώ    (τελος) Μια στάσι εδώ    I_icon_minitimeSat Aug 16, 2014 3:16 pm

η λενα πήγε να σηκωθεί  αλλα  ξανα επεσε κάτω. φενετε απο τον βοβοτις σκόνταψε και  ειχαι ξραμπουλιξι τον αστραγαλο της  και δεν μπορουσε να σηκωθεί να περπατισι . το βραδι ομος ερχοταν και δεν μπορουσαμε να μινουμε ουτε δευτερο  εδω . μια λύση υπήρχε  να την παρο στην πλατι μου  γιρισα την πλατι μου στν λενα και εσκιψα να ανεβι
-ελα  ανεβα  πρεπει να φιγουμε η λενα  κοκινισε  
- βλακα  δεν σε χριαζομε  φιγε φιγε  αχχχ κουραστικο πραγμα η γινεκες  δεν την ξανα ρώτησα την πιρα μετοζορι την τοποθετισα στον αριστερο  ομου μου  και ξεκινισα  την πορια μου στην αρχή η λενα κλοτσαγε και έβριζε αλλα μετα απο κανενα μισάωρο   δεν μιλισε ξανα .
Back to top Go down
sader1010
sader1010

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : sader
Gender : Male
Posts : 117
Join date : 2014-08-06

Character sheet
Ζωη:
(τελος) Μια στάσι εδώ    Left_bar_bleue500/500(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(τελος) Μια στάσι εδώ    Left_bar_bleue0/40(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty_bar_bleue  (0/40)

(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty
PostSubject: Re: (τελος) Μια στάσι εδώ    (τελος) Μια στάσι εδώ    I_icon_minitimeSat Aug 16, 2014 3:29 pm

ο γατουλις  ερχοταν και αυτος με το κλασικό χαμογελο πια  η πολι αρχισε να  φενετε   ειχε νιχτοσι  φτασαμε στην πολύ .η πολύ ηταν οπος παντα στολισμένη και πανέμορφοι  .  τώρα έπρεπε να  παο στο πανδοχέο της  καλής μου φιλις τορι . το ξενοδοχιο της ηταν ενα μικρο ξενοδοχιο στην άκρη της πολις . δεν το ηξαραν πολι αυτο το μερος  ετσι ηταν ήσυχο  ενα μερος για  ήρεμο ύπνου στην καρδια του παρτι     διεσχισα όλη την πολι και εφτασα στο ξενοδοχιο . στην ισοδο ηταν η τορι   και υποδεχόταν τους πελατες    μπήκα μεσα στο κτίριο και εριξα τιν λενα  σε εναν καναπε που ειχε το σαλονι υποδοχής  η λενα αρχισε να φοναζι  οτι δεν ειναι τσουβαλι για να την πεταο ετσι την αγνοισα  και σινεχισα . χερετισα την φιλι τορι και της ζήτησα να μου κανι  την χαρι να μας δόση ενα δοματιο για να μινουμε

παραμενο εδω
Back to top Go down
Natsu Dragneel
Natsu Dragneel

Admin
Admin


Όνομα Χαρακτήρα : Natsu Dragneel
Gender : Male
Posts : 357
Join date : 2013-04-15
Location : Magnolia Town
Age : 29

Character sheet
Ζωη:
(τελος) Μια στάσι εδώ    Left_bar_bleue5675757/5675757(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty_bar_bleue  (5675757/5675757)
Xp:
(τελος) Μια στάσι εδώ    Left_bar_bleue0/0(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty_bar_bleue  (0/0)

(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty
PostSubject: Re: (τελος) Μια στάσι εδώ    (τελος) Μια στάσι εδώ    I_icon_minitimeSat Aug 16, 2014 11:12 pm

Όνομα χαρακτήρα: sader
Jewels: 6.000
P.O.M points: 5
Xp: 20
Σχόλια: Λοιπόν πρώτον, η ιστορία αυτη μπορείς να πεις είχε καλή μάχη κτλ αλλά θελω να σου κανω 1 παρατήρηση. Ο δρακος δεν καταλαβα καλα τι δουλεια παιζει εκει αλλα ενταξει το αφηνω. Πηρες τοσα λεφτα επειδη πιστευω δεν αξιζε να παρεις περισσοτερα με τετοια ιστορια, θα μπροουσες μαλλον καλητερα αλλα βιαζοσουν.
Back to top Go down
https://rpg-fairytail.rpg-board.net
Sponsored content





(τελος) Μια στάσι εδώ    Empty
PostSubject: Re: (τελος) Μια στάσι εδώ    (τελος) Μια στάσι εδώ    I_icon_minitime

Back to top Go down
 

(τελος) Μια στάσι εδώ

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» (Τελος)After so many years.....
» (Τέλος ) γνωριμια
» (Τελος) Προελευση
» (τελος) μια προκληση
» (Τέλος - Παρελθόν) The Abduction

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek Fairy Tail RPG :: Περιοχές :: Earthland-Fiore Towns :: Fiore :: Bulsam Village-