Greek Fairy Tail Role Playing Game
 
HomeΣημαντικαSearchLatest imagesRegisterLog in(αρχη) ενας παλιός  φιλος  Post_r10
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

Most users ever online was 17 on Mon Aug 11, 2014 8:01 pm

Share
 

 (αρχη) ενας παλιός φιλος

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
sader1010
sader1010

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : sader
Gender : Male
Posts : 117
Join date : 2014-08-06

Character sheet
Ζωη:
(αρχη) ενας παλιός  φιλος  Left_bar_bleue500/500(αρχη) ενας παλιός  φιλος  Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(αρχη) ενας παλιός  φιλος  Left_bar_bleue0/40(αρχη) ενας παλιός  φιλος  Empty_bar_bleue  (0/40)

(αρχη) ενας παλιός  φιλος  Empty
PostSubject: (αρχη) ενας παλιός φιλος    (αρχη) ενας παλιός  φιλος  I_icon_minitimeSat Apr 04, 2015 7:00 pm

ειχαν περασι αρκετες μερες απο τοτε που τελιοσαμε την δουλια με τους λιστες. η λενα αποφασισε να παει πισω με το τρενο. εγω ιθελα να παο μετα ποδια ετσι ι δρομιμας χορισαν . αχχχχ επιτελους οπος τον παλιο καλο καιρο . ενα δροσερο αερακι φισουσε στο δασοσ που ειμουν ολα ηταν τελια ομος σε λιγι ορα νιχτονε και η μαγνολια ηταν μακρια επρεπε να μινο καπου για το βραδι αν ολα πιγεναν καλα θα εφτανα σιντομα σε μια μικρι πολι. εκκι με περιμενε ενας φιλος ενασ πολι καλος φιλος που ειχα να τον εδω παρα πολι κερο δεν τον ειχα ενιμεροσι πος θα πιγενα να τον επισκεφτο του το αφινα για εκπλιξι . αρχισαν να βλεπο την πολι αυτο σιμενε πος σε λιγο θα ειμουν μεσα στην πολι
Back to top Go down
sader1010
sader1010

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : sader
Gender : Male
Posts : 117
Join date : 2014-08-06

Character sheet
Ζωη:
(αρχη) ενας παλιός  φιλος  Left_bar_bleue500/500(αρχη) ενας παλιός  φιλος  Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(αρχη) ενας παλιός  φιλος  Left_bar_bleue0/40(αρχη) ενας παλιός  φιλος  Empty_bar_bleue  (0/40)

(αρχη) ενας παλιός  φιλος  Empty
PostSubject: Re: (αρχη) ενας παλιός φιλος    (αρχη) ενας παλιός  φιλος  I_icon_minitimeSun Apr 03, 2016 12:02 am

δεν ειχα φαι τυποτα απο το πρωι και το στομαχι μου ειχε αρχισι να γουργουριζι για καλι μου τυχι ο jak δουλεβε σε ενα εστιατοριο θα πιγενα να τον επισκευτο κατευτιαν στον εστιατοριο που δουλεβε και θα καθομουν να φαο εκκει ευτασα στην μικρι πολι που ηταν πολι ομοερφι μετα μικρα δεντρακια που στολιζαν τους πετρινους δρομους επισεις υπιρχε πολις κοσμος ειχε βγικε για την βολτα του σημερα ειχα τοσο κερο να ερθο που η πολι ειχε ψυλο αλλαξι την θιμομουν πιο μικρι και με λιγοτερο κοσμο . περιπλανομουν στους δρομους της πολυς ψαχνοντας για το εστιατοριο δεν ηταν στο σημιο που ειχα ερθει πριν χρονια φοβαμε μιπος μετακινιθικε καπου αλλου η ακομα χιροτερα μιπος εκλισε και δεν θα το βρω ποτε . αρχισα να ροταω περαστικους μιπος γνοριζουν που δουλεβι ο jak αλλα οσους και να ροτισα δεν ηξερε κανεις . περπαταγα με το σακιδιο στην πλατι μου και σκευτο μουν το τη θα κανω τωρα . ενας θορινος σταματισε την σκεψι μου εμιαζε με σπασιμο τσαμαριας η κατι παρομιο βασικα απλα μπορι να ηταν καπιος τυπος που δεν ειθελε να πλιροσι και εκανε φασαριες ουτοσιαλος πιγα απο περιεργια να δω ευτασα σε ενα εστιατοριο και βλεπω εναν αντρα πεσμενο στο πατομα και μια τριπα στο παραθιρο του μαγαζιου φανταζομε πος απο εκκει θα βγικε αυτος .ξαφνικα ανιγι η πορτα του μαγαζιου και βγενι ενας αντρας με ποδια μαγιρα
-την επομενι φορα που θα κανεις τον νται στο μαγαζι μου δεν θα βγεις ζοντανος . ο τυπος που ηταν πεσμενος προσπαθουσε να σικοθι αλλα της ειχε φαει για τα καλα . ο μαγιρας με κιταξε στα ματια
-sader εσυ εισε παλιοφιλε γουρλοσα τα ματια μου βρικα τον φιλο μου
-jak επιτελους σε βρισκω
Back to top Go down
 

(αρχη) ενας παλιός φιλος

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» (Αρχη-Δουλεια) My first job
» (Αρχή-δουλειά) Πρώτη αποστολή

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek Fairy Tail RPG :: Περιοχές :: Earthland-Fiore Towns :: Fiore :: Acalypha Town-