Greek Fairy Tail Role Playing Game
 
HomeΣημαντικαSearchLatest imagesRegisterLog in(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Post_r10
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 17 on Mon Aug 11, 2014 8:01 pm

Share
 

 (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
sader1010
sader1010

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : sader
Gender : Male
Posts : 117
Join date : 2014-08-06

Character sheet
Ζωη:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Left_bar_bleue500/500(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Left_bar_bleue0/40(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty_bar_bleue  (0/40)

(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty
PostSubject: (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια    (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  I_icon_minitimeMon Nov 10, 2014 10:44 pm

ειχαν περασει πολες μερες  απο την  τελεφτεα  φορα που  ειχα παρι  αποστολή .  τα  πράγματα  ήταν πολι  ήρεμα  και  ωραία  μέχρι  που η  λενα  αποφασισε  να  με κανι παρτερνερ της  ολα ξεκινισαν  πριν  απο 2 μερες  
-ρικα   θελω μια καλι αποστολή  .ειχα καιρο που δεν  ειχα παρι αποστολή και  τα λεφτα μου τελιοναν σιγα σιγα  
-οο  εισε πολι ατυχώς  ο ace πιρε  τιν τελεφτεα αποστολή  .
-αχχχχ  οντος ειμε πολι ατυχώς  και που ειναι τώρα.  ροτισα μπας και τον προλάβω
-έφυγε  με το τρενο  .επιασα το κεφαλι μου (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  2581153973  τι ανόητος εχει ναυτία  ο βλακας  τελος παντον.
-παντος η φιλι σου η λενα  πίρε μια αποστολή. και ηθελε παρτενέρ


Last edited by sader1010 on Fri Mar 27, 2015 5:32 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
sader1010
sader1010

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : sader
Gender : Male
Posts : 117
Join date : 2014-08-06

Character sheet
Ζωη:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Left_bar_bleue500/500(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Left_bar_bleue0/40(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty_bar_bleue  (0/40)

(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty
PostSubject: Re: (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια    (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  I_icon_minitimeMon Nov 10, 2014 11:11 pm

-εε που ειναι ρώτησα μπας και την προλάβω
- ειναι στου καναπεδες γυρίζω το κεφαλι μου να την εντοπίσω σινιδιτοπιο πος τα περισσότερα αρσενικά μελι την ειχαν πλησίαση για να της ζητήσουν να πανε μαζι της εγω σηκώθηκα απο το μπαράκι και ακτεφθινθικα προς τους καναπέδες
- καντε ΌΛΗ στην ακρι φώναξα με μπασα αγρια φωνή εγω θα ειναι ο σιντοφος σου λενα για αυτο το ταξιδι . αν και πιστεύω πος θα το μετανιώσω πικρα τη να κανω χριαζομε χριματα ομος αχ η λενα μεκιταξε
-ένταξη παμε ετσι και αλιος εσενα περιμενα χαμογελασα αυτα ηταν τα πιο ορεα λεπτα στο ταξιδι μας γιατι με το που ανεβικαμε στο τρενο αρχεισε μια γρίνια φασαρια που ηταν ανυπόφορη και μετουτα και με εκινα φτασαμε στην Hargeon Town
Back to top Go down
sader1010
sader1010

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : sader
Gender : Male
Posts : 117
Join date : 2014-08-06

Character sheet
Ζωη:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Left_bar_bleue500/500(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Left_bar_bleue0/40(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty_bar_bleue  (0/40)

(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty
PostSubject: Re: (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια    (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  I_icon_minitimeTue Nov 11, 2014 6:41 pm

μετο που κατεβικαμε   απο το τρενο αρχισαμε να   ψαχνουμε τον διμαρχο . εκει θα βρίσκαμε τον δήμαρχο της πόλις  και θα  μας ενιμερονε σχετικα  μετο προβλιμα που ειχε δημιουργιει  αν  ειχα καταλαβι καλα μια  σπιρα ειχε ανθισι σε αυτιν  την πολι  και εμισ επρεπε να την εξαλιψουμε . μετα απο πολι ορα ανζιτισις  και ροτοντας 5 6 ανθροπους τελικα φτασαμε στο διμαρχιο μπενοντας στην ηποσοχι ο διμαρχος  μας περιμενε αναστατομενος
-ευτιχος που  ήρθατε  σας ευχαριστο για  την άμεση ανταπόκριση σας
- πιτε μας προεδρε λιγα λογια απο που ξεκινισε ολος αυτος ο χαμος και αν ξερετε που ειναι καμια βάση τους
Back to top Go down
sader1010
sader1010

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : sader
Gender : Male
Posts : 117
Join date : 2014-08-06

Character sheet
Ζωη:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Left_bar_bleue500/500(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Left_bar_bleue0/40(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty_bar_bleue  (0/40)

(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty
PostSubject: Re: (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια    (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  I_icon_minitimeTue Nov 11, 2014 9:17 pm

-εε ολα ξεκινισαν πριν απο 2 μινες οταν εφτασε στην πολι μας ο D ( ετσι λενε τον αρχιγο της σιμοριας) οταν εφτασε ο D στην ομορφι πολι μου μαζεψε ολους τους λιστες κακοπιους και τους ενοσε σε μια οργανοσι την DXC μετα απο την ιδρισιτις δυνατή μαγι εφανιστικαν και αρχισαν να σαρονουν την πολι με λελασιες και με εγκλιματα πασις φισις στην αρχι μπορουσαμε να τους σταματισουμε αλλα πλεον τα πραγματα εχουν ξεφιγι τελιος φοβαμε για την ζωη τον πολιτον της πολις μου. διστιχος επιτιθοντε ξαφνικα οργανομενα και αλλαζουν σινεχος βασις .
- ένταξη εμεις ημαστε καλιμενι πιστευω με της απάντησης σας τορα θα μας επιτρεπσετε να φιγουμε και να αναλαβουμε δρασι . ειχαμε μικες ιδες για το που θα μπορουσαμε να μαθουμε πλιροφοριες και πος θα προσεγκιζαμε τους λιστες
Back to top Go down
sader1010
sader1010

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : sader
Gender : Male
Posts : 117
Join date : 2014-08-06

Character sheet
Ζωη:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Left_bar_bleue500/500(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Left_bar_bleue0/40(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty_bar_bleue  (0/40)

(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty
PostSubject: Re: (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια    (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  I_icon_minitimeTue Nov 11, 2014 9:52 pm

για αρχι ομος επρεπε μα βρουμε ενα ετσιατοριο για να φαμε και να ξεκουραστουμε ετσι ρωτήσαμε εναν παπουλι που θα μπορουσαμε να βρουμε ενα καλο ετσιατοριο για να τσιμπισουμε κατι ο παπους μας ειπε που βρισκετε ενα κοντινο ετσιατοριο και εμις κατεφθινθικαμε μπροστα εκινω χορις δευτερι σκεψι. το ετσιατοριο ηταν ενα μικρο κτιριο εξοτερικα φενοταν πολι ταλεποριμενο τελος παντον μπικαμε μεσα σαν χορος ηταν αρκετα μεγαλος αλλα ηταν πολι παρατιμενο. σπαζμενα τραπεζια καρεκλες ηταν σκορπιζμενα . κατσαμε ενα τραπεζι και περιμεναμε να ερθουν για να παραγκιλουμε μια δεσπινις ηρθε με ενα πλοκακι
- τι θα θελατε να σας φερω
-εγω θα θελα μια ψαροσουπα ειπε η λενα και χαμογελασε στην σερβιτόρο παρατιρισα πος η σερβιτορα την κτιπιμενι και αρκετα φοβιζμενι
Back to top Go down
sader1010
sader1010

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : sader
Gender : Male
Posts : 117
Join date : 2014-08-06

Character sheet
Ζωη:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Left_bar_bleue500/500(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Left_bar_bleue0/40(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty_bar_bleue  (0/40)

(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty
PostSubject: Re: (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια    (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  I_icon_minitimeWed Nov 12, 2014 9:49 pm

καταλαβα  πως  ειμαστε αρκετα τηχερι αυτο , το μαγαζι  ηταν ενα απο τα πολα μαγαζια που ειχαν πεσει θιματα  τον αδισταχτον  κακοπιον  που βαζανιζαν  αυτιν την πολι πουλοντας τσαμπυκα σε  ανιπερασπιστους  ανθροπους  και αδύναμους μαγους  χαμιλου επιπεδου ένιωθα  ωργή. δεν  μαρεσε καθολου να  ταλεπορουντε αθώοι, και  μερικι να το πεζουν  νταιδες   κιταξα την σερβιτορα βαθια στα ματια  . ξαφνικα  η  πορτα   ανιγι  και σπαΪ.  χαμογελασα  και σηκώθηκα επιτοπου.  καταλαβα πος η λιστες  ειχαν κανι την ισοδο τους.  μπικαν μεσα τρις αντερες  
-ψιλα τα χερια φοναζι ενας  με  γροντερι φωνή  ολι πανικοβλιθικαν  και  σήκωσαν τα χερια τους  εγω  τον κιταξα αγρια και κατεφτινθικα προς το μερος του
-μικρε  δεν ακουσ.....  πριν προλάβει   να  τελιοσει την προτασιτου  του .ειχα τραβιξι  μια φλογερι  μπουνια  στο  στομαχι . οι λιστες γουρλοσαν τα ματια τους  .αυτος που  κτιπισα  αρχισε  να κανι πισο βιματα .επεσε στα τεσερα και αρχισε να ξερνα εμα ......
-  αναφεμετιζμενε μαγε  πιος  εισε .  εγω  χαμογελασα με αλλαζονια και είπα


Last edited by sader1010 on Fri Mar 27, 2015 5:10 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
sader1010
sader1010

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : sader
Gender : Male
Posts : 117
Join date : 2014-08-06

Character sheet
Ζωη:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Left_bar_bleue500/500(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Left_bar_bleue0/40(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty_bar_bleue  (0/40)

(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty
PostSubject: Re: (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια    (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 8:58 pm

ειμαι ο  Sader .V  Drag ενα απο τους κοριφεους μαγους της fairy tail πιρα  μια αποστολή  για αυτο το μερος  να  εξοντοσω και  να  διοξω  τους λιστες απο  την πολι . ο  λιστης  με κιταξε .  εβγαλε μια τρομερή κραβγι και  εμιτεθικε  με εναν μεγαλο κικλο μαγιας  η αλλι δυο που ηταν μαζιτου εκαναν το  ιδιο
πιστεβοντας πος θα με κτιπισουν.   τιλιχκτικα  στις μπλε φλογες  η χαμιλη θεμοκτρασια  που ειιχαν εκαναν ενα πολι παχι στρομα παγου που με προφιλαξε απο της πιθεσεις.  Σκονι σικοθικε   στο μαγαζι η λιστες κιταζα ενδρομι  βλεποντας πος  η κινισις τους δεν με επιρεασαν καθολου τρομοκρατιμενι  ετρεγαν   και  εφιγαν εκτος απο τον τυπο που μιλαγε εκινος καθισε  και με αντικριζε με ενα ισχιρο βλεμα φενοταν ετιμος να  με αντιμετοπισι αλλα ολα θα πιγεναν ματεα  ειμουν πολι δινατοτερος του. παρολου που το ηξερε αυτο  παρεμινε στην θεσι του. τον τιμουσε πολι αυτο  θα τον εξοντοσω με μια καλι κινισι  ετρεξα  προς το μερος του  για να του  ριξω αλλι μια μπουνια  εκινος  εσκιψε  και


Last edited by sader1010 on Fri Mar 27, 2015 5:14 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
sader1010
sader1010

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : sader
Gender : Male
Posts : 117
Join date : 2014-08-06

Character sheet
Ζωη:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Left_bar_bleue500/500(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Left_bar_bleue0/40(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty_bar_bleue  (0/40)

(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty
PostSubject: Re: (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια    (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  I_icon_minitimeSun Mar 22, 2015 8:59 pm

 την αποφιγε  η μαχι μας σινεχισε  με πολες  μπουνις κλοτσις και καθολου μαγια  η μαχι ηταν  εισι κανενας δεν φενοταν να εχει  το προβαδισμα  μεχρι που τιλιχτικα  σε κοκινες  απλες  φλογες  η μπουνιες μου και η κλοτσιεσ μου  ειχαν    ενα μεγαλο προβαδισμα   ο λιστις αρχιζε να χανι  η κινισισς μου πια ειχαν γινι πιρινες σφιριες για το σομα του  που δεν μπορουσε πλεον να ποφιγι  αποφασισα να  το τελιοσο  ετσι του τραβιξα  μια μπουνια με ολι μου την μαγια. το χερι μου τηλιχτικε στης φλογες  και  στιγρουστικε  στο στομαχι του φλογες  πεταγονταν απο παντου   ο λιστις εφξοντονιστικε  εξω απο το κτιριο   και το σοματου πετουσε για 3,5 μετρα   οταν προσγιοθικε  ειχε χασι της ετσισις του
Back to top Go down
sader1010
sader1010

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : sader
Gender : Male
Posts : 117
Join date : 2014-08-06

Character sheet
Ζωη:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Left_bar_bleue500/500(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Left_bar_bleue0/40(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty_bar_bleue  (0/40)

(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty
PostSubject: Re: (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια    (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 3:27 pm

η λενα  ήρθε κοντα μου κιταξε εξω και ιδε τον λιστι λιποθιμο  γιρισε το κεφαλι της
-καλα τα πιγες........  αλλα μιπος εισουν λιγο υπερβολικος δεν  ηταν  και κανενας σπουδεος αντιπαλος

-εχεις δικιο αλλα δεν μπιραζει  ετσι  και αλιος αυτο ηταν μια προθέρμανση  ο  αρχιγοστου ελπίζω να ειναι πιο δυνατός . σιγή επικρατουσε  σε ολο το μαγαζι   η σερβιτορα ηρθε  κοντα μου και με χαμιλομενο το κεφαλι και τρεμουλιασμενι φωνή  μας παρακαλεσε   να  φιγουμε  γιατι φοβοταν  για το μαγαζι της ιδι ειχαν γυνή πολες ζημιές.  δεν ειπα τιποτα  και πιγα να βγω εξω  η λενα ομος  δεν  της αρεσε καθολου που  μας  έδιωξαν  για να  μιν  εχουν  (προβλήματα)
-εεε  εμεις σας  σώσαμε το μαγαζι απο μια αλλι  λιστια  και αντι να μας ευχαριστιτε  μας  διοχνετε .  όλη  ειχαν  σιοπασι. αχχ η λενα δεν καταλαβενω τον φοβο που νιοθαν αυτι η ανθροπι επρεπε  να κανω κατι πριν  τσαντιστι πολι και  διαλισι το μερος  ετσι  την φορτοσα  σαν τσουβαλι  στην πλατι μου  και  εφιγα η λενα  με χτιπαγε  με μανια  να την αφισω κατο


Last edited by sader1010 on Fri Mar 27, 2015 5:23 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
sader1010
sader1010

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : sader
Gender : Male
Posts : 117
Join date : 2014-08-06

Character sheet
Ζωη:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Left_bar_bleue500/500(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Left_bar_bleue0/40(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty_bar_bleue  (0/40)

(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty
PostSubject: Re: (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια    (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  I_icon_minitimeMon Mar 23, 2015 3:42 pm

περματισα με την λενα στην πλατι μου   αρκετι ορα  φτασαμε  στο λιμανι  και τοτε  την αφισα κατο  η λενα αρχιζε να φοναζι  και να με χτιπαει ελαφρα βεβεα
-γιατι  φιγαμε απο το μαγαζι  sader  σε λιγο θα  ερθουν   αλλι λιστες και πιθανοτατα  θα ερχοταν ο αρχιγος τους   η λενα ενιθε θύμο
-ανοιτι  το να επιβαλις την προστασια σου σε καπιον που δεν σου τι ζιτισε δεν ειναι σωστο εξαλου η αποστολιμας λεει να διοξουμε τους λιστες οχι να προφιλαξουμε τα μαγαζια της πολις . η λενα μεκιταξε  γιρισε την πλατιτις  και καθισε στην προβλιτα
εν καταλαβα τη ενοις  εγω πιστευω πος πρεπι να τους βοιθισουμε  ειναι ανθροπι παγιδεβμενι στον φοβο χριαζοντε  βοιθια  !!!!


Last edited by sader1010 on Fri Mar 27, 2015 5:25 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
sader1010
sader1010

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : sader
Gender : Male
Posts : 117
Join date : 2014-08-06

Character sheet
Ζωη:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Left_bar_bleue500/500(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Left_bar_bleue0/40(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty_bar_bleue  (0/40)

(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty
PostSubject: Re: (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια    (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  I_icon_minitimeThu Mar 26, 2015 8:37 pm

-λιπον με επισες παμε γιρισα την πλατι μου   και κατεφτινθικα προς  το μπαρ η λενα σηκώθηκε  γριγορα  και  με ενα  χαμογελο που εφτανε ος τα αυτια με ακουλουθισε . η λιστες ειχαν ιδι φτασι ειδι  εξο απο το μπαρ   και διαπραγματαβενταν με τον ιδιοκτιτι και την σερβιτορα βασικα  η λιστες  φοναζαν  και βριζαν  και ο ιδιοκτιτις ακουγε  και προσπαθουσε  να δικιολογιθι εμεις ειχαμε  φτασι  στα 100  μετρα πια ενας απο τους δυο αντρες που αφισα να φιγουν με ειδε  και με αναγνορισε
- αρχοντα  αυτος ειναι  ο τιπος  που διαλισε τον ροκο ειπε διχνοντασμε  τρομαγμενος  εγω  και η λενα πλισιαζαμε με σταθερο ριθμο πλεον η αποστασι  ηταν πολι μικρι  
-οστε εσυ εισε ο  μαγος που προκαλεσε  τον φοβο και τον τραβματιζμο τον αντρον μου .ΕΤΙΜΑΣΟΥ ΝΑ ΠΛΙΡΟΣΙΣ {ΕΠΙΘΕΣΗ . ειπε φοναζοντας  ολλι η λιστες  ετρεξαν  και μου  και  πετιθικαν  τοτε   παγος  ξεχιλισε   απο πισο μου  και  τους παγοσε  ολους
- σε καλιπτο εγω  πλακωσε  το μπος  ειπε  με παθος  και  ενθουσιαζμο


Last edited by sader1010 on Fri Mar 27, 2015 5:28 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
sader1010
sader1010

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : sader
Gender : Male
Posts : 117
Join date : 2014-08-06

Character sheet
Ζωη:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Left_bar_bleue500/500(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Left_bar_bleue0/40(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty_bar_bleue  (0/40)

(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty
PostSubject: Re: (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια    (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  I_icon_minitimeFri Mar 27, 2015 4:29 pm

τα χερια μου τυλίχτηκαν στης φλογες  και  επρεξα προ τον αρχιγο τους   εκινος  το καταλαβε  και πιρε μια στιβαρι θεσι μαχις  εριξα μια μπουνια μπουνια  που  την  σταματισε  με την παλαμι  του  χεριουτου χορις να κουνιθι καν τοτε με κιταξε με ενα ψιχρο βλεμα
-εχεις δύναμη μικρε θα κάνουμε μια σινφονια αν  με ματοσεις  θα σε αφισο να με παραδοσις  στης αρχεσ
αν ώμος  χασις  τοτε  θα μπις στην ομαδα  μου . χαμογελασα
- ανοιτε αλαζονα θα σε νικισω σε 3 κινισις  προτι κινισι  . τιλιχτικα στις μπλε φλογες . αφισε το χερι μου με εναν γριγορο ελιγμο  του  τραβαο  μια τρομερι μπουνια στο σαγονι  η φλογες που ειχαν μινι μανο στο σαγονι αρχιζανα  παγονουν
-δευτερι .  κανο  αναποδι κλοτσια που  τον  πετιχαν  στα πλεβρα και αρχιζε να παγονι   ειχε χασι την ισοροπια του   τραβιχτικα  δυο βιματα πιοσο  ισοροπισα καλα ντεντοσα τα χερια μου  και σχιματισα ενα Δ  με τις παλαμες μου εριξα μια  κοκινι  ρουκετα  φοτιας   κατεφτιαν  στον θορακα του με ακοτελεσμα  να πεσι κατο ανεντι τος ολι οσι κιταζαν ειχαν μινι  με το στομα ανιχτο   η λενα  με κιταγε  με ενα  μεγαλο χαμογελο ικανοπιεισις  
η λιστες  τα ειχαν χασι  το πλιθος  αρχιζε να  χιροκροτα  ο  ιδιοκτιτις  του μπαρ  πιρε  τιν  φλουρα  για να  ερθουν να τον σιλαβουν  . εστι και εγινε  οστρατος ειρθε  και  τους  παραλαβε  και εμις πιραμε τον δρομο  της επισροφις
όλη ώση κιταζαν ειχαν μινι με το στομα ανιχτο η λενα με κιταγε με ενα μεγαλο χαμογελο ικανοπιεισις
η λιστες τα ειχαν χασι το πλιθος αρχιζε να χιροκροτα ο ιδιοκτιτις του μπαρ πιρε τιν φλουρα για να ερθουν να τον σιλαβουν . εστι και εγινε οστρατος ηρθε και τους παραλαβε και εμις πιραμε τον δρομο της επισροφις.....
Back to top Go down
Natsu Dragneel
Natsu Dragneel

Admin
Admin


Όνομα Χαρακτήρα : Natsu Dragneel
Gender : Male
Posts : 357
Join date : 2013-04-15
Location : Magnolia Town
Age : 29

Character sheet
Ζωη:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Left_bar_bleue5675757/5675757(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty_bar_bleue  (5675757/5675757)
Xp:
(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Left_bar_bleue0/0(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty_bar_bleue  (0/0)

(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty
PostSubject: Re: (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια    (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  I_icon_minitimeTue Mar 31, 2015 11:34 am

Όνομα χαρακτήρα: sader
Jewels: 6000
P.O.M points: 6
Xp: 20
Σχόλια: μετρια ιστορια ηταν, δεν εχω τιποτα αλλο να πω απλα πρεπει να φτιαξεις το προβλημα σου με τις τελειες και τα κομματα.
Back to top Go down
https://rpg-fairytail.rpg-board.net
Sponsored content





(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  Empty
PostSubject: Re: (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια    (τελος-δουλια )η πρώτη δουλια  I_icon_minitime

Back to top Go down
 

(τελος-δουλια )η πρώτη δουλια

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» (Αρχή-δουλειά) Πρώτη αποστολή
» (τελος) Μια στάσι εδώ
» (Τελος) Προελευση
» (τελος) μια προκληση
» (Τέλος - Παρελθόν) The Abduction

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek Fairy Tail RPG :: Περιοχές :: Earthland-Fiore Towns :: Fiore :: Hargeon Town-