Greek Fairy Tail Role Playing Game
 
HomeΣημαντικαSearchLatest imagesRegisterLog in(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Post_r10
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 17 on Mon Aug 11, 2014 8:01 pm

Share
 

 (Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that???

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Ace
Ace

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : Ace Portgas
Gender : Male
Posts : 113
Join date : 2013-04-17
Location : Somewhere...
Age : 29

Character sheet
Ζωη:
(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Left_bar_bleue500/500(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Left_bar_bleue20/40(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty_bar_bleue  (20/40)

(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty
PostSubject: (Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that???   (Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? I_icon_minitimeTue Aug 19, 2014 11:23 am

Είχα χάσει τα πάντα αλλά θα τα ξανά βρω όσα έχασα. Θα βρω και τον Luffy αλλά και τον Smuag. Θα είναι δύσκολο αλλά θα τους βρω πάση θυσία. Δεν ήξερα που πήγαινα, συνέχεια περπάταγα χωρίς καν να ξέρω που πηγαίνω. Πρέπει να ρωτήσω και κανέναν αλλά δεν ξέρω ποιον να ρωτήσω. Έτσι όπως περπάταγα ξαφνικά μπροστά μου βλέπω μια πόλη, αποφάσισα να μπω μέσα για να δω μήπως θα είναι εκεί ο Luffy αλλά μάλλον δεν θα είναι. Είχε μια ταμπέλα οπού λεγόταν Magnolia, έτσι θα λεγόταν εκείνη η πόλη. Δεν έχασα παραπάνω ώρα, αμέσως έτρεξα εκεί πέρα.
Ήταν πολύ ωραία πόλη, τίποτα σαν την προηγούμενη πόλη. Ήταν πολύ ζωντανή, σχεδόν άρχιζαν να βγαίνουν κλάματα από τα μάτια μου με αυτά τα πράγματα που έβλεπα αλλά αντιστάθηκα.
Έτσι λοιπόν όπως περπατάω στους δρόμους της Magnolias δεν ήξερα τι να κάνω εδώ πέρα, να πάω που τώρα. Και για αυτό μετά κρύφτηκα σε ένα σοκάκι.


Last edited by Ace on Sun Nov 09, 2014 11:36 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Ace
Ace

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : Ace Portgas
Gender : Male
Posts : 113
Join date : 2013-04-17
Location : Somewhere...
Age : 29

Character sheet
Ζωη:
(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Left_bar_bleue500/500(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Left_bar_bleue20/40(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty_bar_bleue  (20/40)

(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty
PostSubject: Re: (Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that???   (Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? I_icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:04 pm

Βασικά δεν έπρεπε να κρυφτώ επειδή δεν υπήρχε λόγος, δεν με κυνήγαγε κανείς αλλά μάλλον από τον πολύ τον κόσμο δεν μπόρεσα άλλο. Πήγα να βγω μετά ξανά αλλά τότε είδα έναν να τρέχει και έπεσε πάνω μου. Αυτός ο άντρας σηκώθηκε μετά και πήγε να φύγει, δεν μου είχε ζητήσει καθόλου συγνώμη.
-Πρόσεχε λίγο που πηγαίνει παλιόπαιδο!!!! Μου είπε με είχε τσαντίσει κάπως και μετά είδα άλλους δυο από πίσω μου να τον κυνηγάνε, δεν ήξερα το γιατί όμως αλλά φαντάζομαι κάτι θα είχε κάνει για να τον κυνηγάνε. Δεν έπρεπε να μπλεχτω αλλά από την στιγμή οπού μου είχε μιλήσει έτσι είχα τσαντιστεί πολύ και για αυτό δεν είχα συγκρατηθεί άλλο, πήγα να του επιτεθώ αλλά αυτή την φορά με την μαγεία μου.
Back to top Go down
Ace
Ace

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : Ace Portgas
Gender : Male
Posts : 113
Join date : 2013-04-17
Location : Somewhere...
Age : 29

Character sheet
Ζωη:
(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Left_bar_bleue500/500(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Left_bar_bleue20/40(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty_bar_bleue  (20/40)

(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty
PostSubject: Re: (Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that???   (Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? I_icon_minitimeMon Aug 25, 2014 12:23 pm

Karyu no Hoko

Είπα και έπειτα έβαλα τα δυο χέρια μου μπροστά από το στόμα μου, ύστερα φύσηξα πολύ δυνατά και έβγαλα φωτιά από στόμα μου. Είχε πάει κατευθείαν πάνω του και τον άφησα αναίσθητο.
Οι μάγοι οπού τον κυνηγούσαν δεν μπορούσαν να πιστέψουν τι είχαν δει, ήρθαν αμέσως προς τα μένα και μου έκαναν ένα σωρό ερωτήσεις.
-Ποιος είσαι, είσαι μάγος??? Με ρώτησαν αλλά δεν ήξερα τι να τους απαντήσω.
-Μπορείς να το πεις ότι είμαι, εσείς ποιοι είστε??? Τους ρώτησα, δεν ήξερα και ποιο λόγο τον κυνηγούσαν κιόλας. Μπορεί να είχε κάνει κάτι αλλά θέλω να μάθω επειδή μπορεί να συνδέετε με τον Luffy αλλά μάλλον όχι.
-Εμείς είμαστε μάγοι της συντεχνίας Fairy Tail και ήμασταν σε μια δουλειά η οποία έλεγε να πιάσουμε εκείνον τον άνθρωπο.
Back to top Go down
Ace
Ace

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : Ace Portgas
Gender : Male
Posts : 113
Join date : 2013-04-17
Location : Somewhere...
Age : 29

Character sheet
Ζωη:
(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Left_bar_bleue500/500(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Left_bar_bleue20/40(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty_bar_bleue  (20/40)

(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty
PostSubject: Re: (Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that???   (Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? I_icon_minitimeMon Aug 25, 2014 12:43 pm

Δεν ήξερα τι ήταν η συντεχνία αλλά για να λένε είναι μάγοι τότε σημαίνει ότι μπορεί να είναι μόνο για μάγους αλλά δεν ξέρω ακόμη, θα πρέπει μάλλον να τους ρωτήσω.
-Θέλω να σας ρωτήσω κάτι για εκείνη την συντεχνία που λέτε, είναι μόνο για μάγους και αν μπει μέσα εκεί κάποιος μπορεί να μάθει πράγματα που έχει βάλει ως σκοπό κοίταξαν ο ένας τον άλλον και μετά μου απάντησαν.
-Μην μου πεις σε ενδιαφέρει να μπεις αν ναι τότε είσαι ευπρόσδεκτος και να ξέρεις αν έχεις κάποιον σκοπό βάλει στην ζωή σου τότε μια συντεχνία μπορεί να σε βοηθήσει να εκπληρώσεις τον σκοπό σου είχα χαρεί πολύ όταν το άκουσα αυτό.
-Αλήθεια!! Τότε πηγαίνετε με εκεί πέρα αμέσως, θέλω να μπω σε εκείνη την συντεχνία!!! Τους είπα με ενθουσιασμό.
Back to top Go down
Ace
Ace

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : Ace Portgas
Gender : Male
Posts : 113
Join date : 2013-04-17
Location : Somewhere...
Age : 29

Character sheet
Ζωη:
(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Left_bar_bleue500/500(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Left_bar_bleue20/40(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty_bar_bleue  (20/40)

(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty
PostSubject: Re: (Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that???   (Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? I_icon_minitimeSun Aug 31, 2014 12:52 pm

Αμέσως αρχίσαμε να φευγαμε, δεν ηξερα που ηταν εκεινη η συντεχνια και τι ακριβως θα κανω εκει. Μου ειπαν στο περιπου τι ειναι αλλα ακομη δεν ξερω.
-Δεν ειναι πολυ μακρια η συντεχνια μας, αληθεια θελω να σε ρωτησω κατι... μπορεις να μας πεις πως σε λενε και πως ειχες τετοια μαγεια??? πρωτη φορα βλεπω κατι τετοιο αυτο δεν το περιμενα αλλα μαλλον λογικο να θελουν να μαθουν πραγματα για μενα.
-Αφηστε ειναι μεγαλη ιστορια, αν εχουμε πολυ δρομο μεχρι εκει θα σας την πω ειπα και μετα εκεινος αρχισε να σκεφτεται.
-Ενταξει τοτε θα ημαστε, εχουμε δρομο μπροστα μας μου ειπε μετα.
-Ωραια τοτε αρχιζω... εμενα με λενε πρωτον Ace Portgas και εμενα πριν ενα χρονο στην πολη Hargeon.
-Α στην Hargeon εχουμε παει πολλες φορες εκει για δουλεια εμεις, ειναι καλη πολη
για τους ξενους μαλλον αυτο τους μοιαζει να ειναι εκεινη η πολη αλλα στην πραγματικοτητα ειναι κατι αλλο.
Back to top Go down
Ace
Ace

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : Ace Portgas
Gender : Male
Posts : 113
Join date : 2013-04-17
Location : Somewhere...
Age : 29

Character sheet
Ζωη:
(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Left_bar_bleue500/500(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Left_bar_bleue20/40(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty_bar_bleue  (20/40)

(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty
PostSubject: Re: (Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that???   (Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? I_icon_minitimeSun Nov 09, 2014 10:28 pm

Αν ηξεραν μονο τι ειχε γεινει σε εκεινο την πολη δεν θα ελεγαν οτι ειναι καλη πολη και αν ηξεραν κιολας τι ειχα παθει δεν θα ηντουσταν ετσι οπως ειναι. Ηθελα ομως να με παει στην συντεχνια που λενε μπας και βρω τον αδερφο μου αλλα μαλλον δεν θα τα καταφερω, οι ελπιδες να τον βρω ειναι πολυ λιγες αλλα θα ελπιζω παντα. Θα κανω τα παντα για να τον βρω, αν δεν τον βρω δεν ξερω τι θα κανω.
Ετσι υστερα απο μιση ωρα ειχαμε φτασει καπου, ηταν ενα ψηλο κτηριο μπροστα μου. Σκεφτηκα μηπως αυτο το κτηριο ειναι η συντεχνια που λεγανε αλλα δεν ξερω ακομη.
-Μικρε εδω περα ειναι η συντεχνια Fairy Tail, αν μπεις μπορει να βρεις και τον αδερφο σου που ηθελες μια μικρη ελπιδα ειχα και για αυτο τον λογο πηγα να μπω μεσα στο κτηριο.
Back to top Go down
Ace
Ace

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : Ace Portgas
Gender : Male
Posts : 113
Join date : 2013-04-17
Location : Somewhere...
Age : 29

Character sheet
Ζωη:
(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Left_bar_bleue500/500(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Left_bar_bleue20/40(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty_bar_bleue  (20/40)

(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty
PostSubject: Re: (Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that???   (Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? I_icon_minitimeSun Nov 09, 2014 10:37 pm

Οταν πηγα να μπω μεσα ξαφνικα βλεπω εναν τεραστιο αντρα να ερχεται προς τα μενα, αμεσως πηρα θεση μαχης και πηγα να βαλω γυρω απο τις γροθιες μου φωτια. Ειχα τρομαξει καπως απο αυτο που ειδα αλλα εκεινος δεν εκανε τιποτα ενω με ειδε να ειμαι ετοιμος να του επιτεθω.
-Δεν χριαζεται να κανεις ετσι ka ha ha ha!!!! Γελαγε δηνατα, δεν ηξερα τι εκανα λαθος.
-Γιατι γελας!!!! Του φωναξα δηνατα αλλα αυτος μονο αρχισε να φωναζει ολο και πιο δηνατα.
-Master τι θα ελεγες αυτος εδω ο νεαρος να γινει μελος της συντεχνιας μας??? Ειπαν εκεινοι οι δυο σε αυτον τον μεγαλο.
-Γιατι οχι, φαινεται καπως ενδιαφερον... ωραια τοτε, μικρε τι θα ελεγες να ερχοσουν στην συντεχνια μου, οτι θες μπορει να το βρεις εδω περα... ολοι μας ημαστε σαν μια οικογενεια αυτα τα λογια με ειχαν επηρεασει λιγο.
Back to top Go down
Ace
Ace

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : Ace Portgas
Gender : Male
Posts : 113
Join date : 2013-04-17
Location : Somewhere...
Age : 29

Character sheet
Ζωη:
(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Left_bar_bleue500/500(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Left_bar_bleue20/40(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty_bar_bleue  (20/40)

(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty
PostSubject: Re: (Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that???   (Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? I_icon_minitimeSun Nov 09, 2014 10:50 pm

Μου ειχαν δωσει περισσοτερες ελπιδες να βρω τον αδερφο μου, μπορει να μην τον βρω στην συντεχνια αυτη αλλα με την παροδο του χρονου μπορει να τον βρω καποια στιγμη. Δεν ειχα αλλο χρονο να ξοδεψω.
-Master θελω να μπω στην συντεχνια αυτη! Του ειπα με ενα υφος σοβαρο. Πριν ειχε χαμογελο στην μουρη του αλλα τωρα δεν εχει πια και μπορει να καταλαβε στο περιπου τι εχω περασει. Ξανα εβαλε χαμογελο στο πρωσοπω του και ειπε.
-Μα και βεβαια μπορεις.
-Ευχαριστω master!!! Επεσα στα γονατα και αρχισα να κλεω, πρωτη φορα βλεπω τετοια ευγενια μετα απο τοσα χρονια που ειχα περασει ολα αυτα. Δεν ηταν μονο οτι εχασα τον Luffy, τους γονεις μου αλλα και τον δρακο οπου ειχε γεινει σαν τον δευτερο πατερα μου. Αλλα στα σιγουρα ορκιζομαι πως θα βρω και τον Luffy αλλα και τον δρακο οσο ειμαι ζωντανος και βρισκομαι σε αυτη την συντεχνια.
Back to top Go down
Ace
Ace

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : Ace Portgas
Gender : Male
Posts : 113
Join date : 2013-04-17
Location : Somewhere...
Age : 29

Character sheet
Ζωη:
(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Left_bar_bleue500/500(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Left_bar_bleue20/40(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty_bar_bleue  (20/40)

(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty
PostSubject: Re: (Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that???   (Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? I_icon_minitimeSun Nov 09, 2014 11:10 pm

Νιωθω και παλι ζωντανος, ζωντανος οπως ημουν πριν γινει ολο το σκηνικο και ειχα τους γονεις μου αλλα και ζωντανος οταν ειχα τον δρακο. Ετσι μετα πηγα πιο μεσα στο κτηριο για να το δω ακομη πιο καλα επειδη δεν μπορουσα απο εκει οπου ημουν. Οταν ειχα παει πιο μεσα ολοι τους ηταν μεσα στο κεφι, κανενας δεν μαλωνε με κανεναν. και να μαλωναν μεταξυ τους, θα ειναι φιλος καβγας πιστευω. Ολα φαινοντουσαν ειρηνεια και γαληνεια, καμια σχεση με αυτα που εζησα τον τελευταιο καιρο. Με κοιταζε ενας σωρο κοσμος απο εδω και απο εκει λες και ημουν κατι οπου δεν το βλεπουν καθε μερα. Ετσι και εγω τους ειπα.
-Τι κοιταζετε ολοι σας!!!! Ειχα ενευριασει καπως αλλα δεν ηταν θυμος οπου να θελω να τους σκοτωσω αλλα θυμος χαρουμενος σαν να διασκεδαζα.
Back to top Go down
Ace
Ace

D Class Mage
D Class Mage


Όνομα Χαρακτήρα : Ace Portgas
Gender : Male
Posts : 113
Join date : 2013-04-17
Location : Somewhere...
Age : 29

Character sheet
Ζωη:
(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Left_bar_bleue500/500(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty_bar_bleue  (500/500)
Xp:
(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Left_bar_bleue20/40(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty_bar_bleue  (20/40)

(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty
PostSubject: Re: (Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that???   (Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? I_icon_minitimeSun Nov 09, 2014 11:34 pm

Ολα μου ηταν καλα αυτη την στιγμη παλι, απο μεσα μου ελεγα να μην μου χαλασει παλι αυτη η ευτυχια οπως κατι αλλες στιγμες αλλα εδω περα ειπαρχουν πολλα δυνατα ατομα οποτε δεν νομιζω να μου περασει και εγω ο ιδιος στο μελλον θα ειμαι δυνατος ωστε να προστατεψω τον ευατο μου αλλα και ωστε να βρω τον Luffy αλλα και τον δρακο κιολας. Ανυπωμωνω να ερθει εκεινη η μερα και η μαγεια που εχω θα με κανει πετυχω τον σκοπο ακομη πιο πολυ απο πριν επειδη ειναι μια μαγεια πολη δηνατη.
Η περιπετειες μου αρχιζουν απο τωρα, δεν θα σταματησω μεχρι να καταφερω αυτο που θελω. Ουτε για ενα λεπτο δεν θα σταματησω.
-Ελα εδω νεαρε πρεπει να κανεις κατι πρωτα για εισαι επισημο μελος μας γυρισα και τους ειπα ομως πως με λενε ωστε να με φωναζουν με το ονομα μου.
-Με λενε Ace, ετσι να με φωναζεται. Ειχα παει εκει οπου με ηθελαν και πηγαν να μου κανουν κατι σαν τατουαζ. Δεν ηξερα για πιο λογο αυτο το πραγμα θα με κανει επισημο μελος. Ετσι τους ειπα να το κανουν στην πλατη μου επειδη εκει ειχα τα πιο πολλα τραυματα και με αυτο το τατουαζ μπορει να μην εμφανιζονται.

Τελος
Back to top Go down
alex1010
alex1010

Admin
Admin


Όνομα Χαρακτήρα : alex
Gender : Male
Posts : 115
Join date : 2013-11-19

Character sheet
Ζωη:
(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Left_bar_bleue0/999(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty_bar_bleue  (0/999)
Xp:
(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Left_bar_bleue0/0(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty_bar_bleue  (0/0)

(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty
PostSubject: Re: (Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that???   (Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? I_icon_minitimeMon Nov 10, 2014 4:14 pm

Όνομα χαρακτήρα:  ace portgas
Jewels: 7.000
P.O.M points: 7
Xp: 20
Σχόλια: ηταν μια συμπαθητική ιστορια απλα πιστεύω πος βιαστικές λιγω
Back to top Go down
Sponsored content





(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? Empty
PostSubject: Re: (Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that???   (Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that??? I_icon_minitime

Back to top Go down
 

(Τέλος- Παρελθόν) Fairy Tail???? Whats that???

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» (Τελος) Μια διάσωση/ μια φιλί της fairy tail
» Fairy Tail Amv
» Fairy Tail Manga
» (Τελος)After so many years.....
» (Τελος-Παρελθον)Η ζωη του soul!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek Fairy Tail RPG :: Περιοχές :: Earthland-Fiore Towns :: Fiore :: Magnolia Town-